Наши пријатели

Металург 2 – Струга

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
02/11/201915:00СУПЕР МАШКА ЛИГА2019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Металург 2141125
РК Струга111324

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright