Наши пријатели

Металург 2 – Младост 09

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
24/03/201912:30Прва Лига - Плеј ОФ2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Металург 2152035
Младост 09131427

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright