Наши пријатели

Македонија ЃП – Преспа 2015

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
26/05/201920:00Прва Лига - Плеј ОФ2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Македонија ЃП181634
Преспа 2015141731

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright