Наши пријатели

Куманово – Весна Акум.

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
10/03/201917:30Прва Лига - Плеј Аут2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Куманово181533
Весна Акум.181836

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright