Наши пријатели

КЛ 7 – РК Аеродром

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
05/10/201913:30ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.22019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
КЛ 7161834
РК Аеродром091625

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright