Наши пријатели

ГРК Тиквеш 2014 – Преспа 2015

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
18/05/201918:00Прва Лига - Плеј ОФ2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Тиквеш 2014182139
Преспа 2015131831

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright