Наши пријатели

ГРК Тиквеш 2014 – Јехона

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
22/09/201918:00ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.22019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Тиквеш 2014161834
Јехона101121

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright