Наши пријатели

ГРК ОХРИД – РК АСТРАИОН

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
15/11/202018:30СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА А2020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Охрид171734
RK Астраион Хендбол071219

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright