Наши пријатели

ГРК Охрид – Металург 2

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
06/11/201918:00СУПЕР МАШКА ЛИГА2019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Охрид171532
Металург 2141327

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright