Наши пријатели

ГРК ОХРИД – ГОЛДЕН АРТ КЛ 7

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
22/11/202017:30СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА А2020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Охрид151227
Голден Арт – КЛ 7141024

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright