Наши пријатели

ГРК БОРЕЦ – РК ШАМПИОН

Details

Date Time League Season
11/10/2020 12:30 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец121931
РК Шампион132033

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright