Наши пријатели

ГРК БОРЕЦ – РК ПРЕСПА 2015

Details

Date Time League Season
26/05/2021 18:00 Прва Лига - Плеј Аут 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец131124
РК Преспа 2015121921

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright