Наши пријатели

ГРК Борец – РК Партизан

Recap

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Details

Date Time League Season
07/03/2020 18:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2019/2020

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец101424
РК Партизан-2016 Спорт131730

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright