Наши пријатели

ГРК БОРЕЦ – РК ЈЕХОНА

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
04/10/202014:30ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.12020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец132033
РК Јехона132235

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright