Наши пријатели

ГОЛДЕН АРТ КЛ7 – ГРК ТИКВЕШ 2014

Details

Date Time League Season
27/05/2021 19:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
Голден Арт – КЛ 7131629
ГРК Тиквеш 2014151328

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright