Наши пријатели

ГОЛДЕН АРТ – КЛ 7 – ГРК ОХРИД

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
11/09/202019:00СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА А2020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Голден Арт – КЛ 7081523
ГРК Охрид171229

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright