Наши пријатели

ГОЛДЕН АРТ КЛ 7 – РК ЈУНИОР К.В.

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
25/10/202013:00СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА А2020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Голден Арт – КЛ 7151530
РК Јуниор К.В.071118

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright