Наши пријатели

Бутел Скопје – Пелистер

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
08/05/201918:30Плеј Оф - СУПЕР МАШКА ЛИГА2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Бутел Скопје151732
РК Пелистер111324

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright