Наши пријатели

АСТРАИОН – ВАРДАР НЕГ.

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
09/12/201819:00ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.22018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Астраион111122
Вардар Нег.071118

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright