Наши пријатели

Астраион – Риниа М

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
31/03/201918:30Прва Лига - Плеј Аут2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Астраион201939
Риниа М151328

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright