Наши пријатели

ГРК Тиквеш – Младост

Details

Date Time League Season
30/04/2017 15:00 ПРВА МАШКА ЛИГА 2016/2017

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Тиквеш 2014131023
Младост 09111425

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright