Наши пријатели

Металург – Пелистер

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАРОТ

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
14/05/201712:00Плеј Оф - ВИП СУПЕР МАШКА ЛИГА2016/17

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Металург151631
Пелистер111425

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright