Наши пријатели

ГРК Борец – Металург

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАРОТ

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
13/04/201720:00Плеј Оф - ВИП СУПЕР МАШКА ЛИГА2016/17

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец161632
Металург191635

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright