Наши пријатели

Охрид 2013 – Еурофарм Работник

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАРОТ

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
01/04/201719:30Плеј Оф - ВИП СУПЕР МАШКА ЛИГА2016/17

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Охрид 2013111728
Еурофарм Работник131023

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright