Наши пријатели

ЖРК Металург – ЖРК Пелистер

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАРОТ

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
17/05/201716:00ЖЕНСКА ЛИГА2016/17

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Металург201737
ЖРК Пелистер189

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright