Наши пријатели

ЖРК Пелистер – ЖРК Гевгелија

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАРОТ

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
14/05/201715:00ЖЕНСКА ЛИГА2016/17

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Пелистер10919
ЖРК Гевгелија121830

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright