Наши пријатели

Куманово – Текстилец

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАРОТ

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
22/10/201614:30ПРВА МАШКА ЛИГА2016/2017

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Куманово181533
Текстилец151328

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright