Наши пријатели

Струга – Младост

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАРОТ

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
15/10/201613:30ПРВА МАШКА ЛИГА2016/17

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Струга161531
Младост 09121931

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright