Наши пријатели

Македонија ЃП – Текстилец

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАРОТ

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
09/10/201619:15ПРВА МАШКА ЛИГА2016/17

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Македонија ЃП162137
Текстилец141731

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright