Наши пријатели

ЖРК Металург – ЖРК Пелистер

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
17/11/201615:00ЖЕНСКА ЛИГА2016/17

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Металург202747
ЖРК Пелистер7613

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright