Наши пријатели

ЖРК Вардар СЦЈС – ЖРК Пелистер

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАРОТ

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
07/12/201616:00ЖЕНСКА ЛИГА2016/17

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Вардар СЦЈС212243
ЖРК Пелистер6713

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright