Наши пријатели

ЖРК Куманово – ЖРК Пелистер

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАРОТ

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
06/11/201613:30ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО2016/2017

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Куманово141327
ЖРК Пелистер71219

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright