Наши пријатели

ЖРК Вардар СЦЈС – ЖРК Гевгелија

Details

Date Time League Season
22/10/2016 12:30 ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО 2016/2017

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Вардар СЦЈС132235
ЖРК Гевгелија12618

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright