Наши пријатели

ЖРК Пелистер – ЖРК Вардар СЦЈС

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАРОТ

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
15/10/201613:00ЖЕНСКА ЛИГА2016/17

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Пелистер12820
ЖРК Вардар СЦЈС202343

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright