Наши пријатели

Работнички – Еурофарм Работник

Details

Date Time League Season
11/11/2016 18:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Работнички81018
РК Еурофарм Пелистер172239

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright