Наши пријатели

Прилеп 2010 – ГРК Борец

Details

Date Time League Season
29/10/2016 18:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2016/2017

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Прилеп161733
ГРК Борец131730

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright