Наши пријатели

Пролет 62 – Металург 2

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАРОТ

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
16/09/201619:00СУПЕР МАШКА ЛИГА2016/2017

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пролет 62131326
Металург 2121426

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright