Наши пријатели

Прилеп 2010 – Вардар Ј.

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАРОТ

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
17/09/201619:00СУПЕР МАШКА ЛИГА2016/2017

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Прилеп131831
Вардар Јуниор111324

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright