Наши пријатели

Работнички – Охрид 2013

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАРОТ

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
18/09/201612:00СУПЕР МАШКА ЛИГА2016/2017

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Работнички61218
ГРК Охрид171229

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright