Наши пријатели

Македонија Ѓ.П – Младост

Details

Date Time League Season
10/04/2016 12:00 ПРВА МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Македонија ЃП142135
Младост 09211940

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright