Наши пријатели

ЖРК Вардар — Пелистер

Details

Date Time League Season
16/12/2014 10:38 ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО 2014/2015

Results

TeamПрво полувремеКрај
ЖРК Вардар СЦЈС1129
ЖРК Пелистер 20121322

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright