Наши пријатели

Преспа 2010 — Работнички

Details

Date Time League Season
05/10/2014 15:38 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Results

TeamКрај
РК Преспа 201525
РК Работнички33

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright