Наши пријатели

РК Аеродром – Младост Бог.

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
16/12/201800:00ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.12018/19

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright