Наши пријатели

ЖРК Вардар – ЖРК Пелистер

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
21/10/201816:30ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Вардар061824
ЖРК Пелистер091322

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright