Наши пријатели

Еурофарм Раб. – Пелистер

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
21/11/201817:00СУПЕР МАШКА ЛИГА2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Еурофарм Раб.101424
Пелистер091524

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright