Наши пријатели

ГРК Борец – Вардар Јуниор

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
12/11/201819:00ВИП СУПЕР МАШКА ЛИГА2018/19

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец090817
Вардар Јуниор111930

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright