Наши пријатели

Еурофарм Раб. – Охрид 2013

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
10/11/201817:00ВИП СУПЕР МАШКА ЛИГА2018/19

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Еурофарм Раб.151631
Охрид 2013130821

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright