Наши пријатели

Радовиш – Пролет 62

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
03/11/201818:00СУПЕР МАШКА ЛИГА2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Радовиш171431
Пролет 62191837

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright