Наши пријатели

Прилеп 2010 – Охрид 2013

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
04/11/201819:00ВИП СУПЕР МАШКА ЛИГА2018/19

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Прилеп 2010101121
Охрид 2013172239

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright