Наши пријатели

ГРК Борец – Еурофарм Раб.

На кратко

ЗАПИСНИК ОД  НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
03/11/201819:00СУПЕР МАШКА ЛИГА2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец100818
РК Еурофарм Раб.182341

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright